Sdružená balení zakázek

Udržitelnost je v oblasti výrobního průmyslu stále častěji diskutovaným tématem. Zaměřujeme se nejen na šetrnější výrobu produktů, ale také na optimalizaci jejich balení a distribuci. I v oblasti výroby etiket se snažíme najít způsoby, jak stávající procesy vylepšit. Dosud jsme každou vaši zakázku dodávali zabalenou samostatně. Tento přístup však vedl k nadměrnému používání obalových materiálů, neefektivnímu využití prostoru a častějšímu provozu vozidel. Proto jsme se rozhodli zavést nový přístup k balení. Místo individuálního balení každé jednotlivé zakázky zvlášť, budeme nyní zakázky sdružovat do jedné krabice.

Výhody sdružených zakázek

Sdružené zakázky nám pomohou vyřešit problém s poloprázdnými balíky. Jedním z hlavních benefitů tohoto kroku bude efektivnější využití prostoru ve skladech a přepravních autech. Namísto zasílání jednotlivých balíků seskupíme více zakázek do jednoho balení, to sníží objem a hmotnost přepravovaného zboží a minimalizuje množství vzduchu ve větších obalech. Tím pádem se sníží náklady na dopravu a emise spojené s logistikou. Méně obalového materiálu zase znamená menší množství odpadu. Plně zaplněné krabice jsou také mnohem odolnější při transportu a manipulaci. Sdružené zakázky budou na krabici jednotlivě označeny, takže jejich identifikace bude stále stejně přehledná. 

Podporujeme Sustainability summit

Jsme odpovědní a dbáme na to, abychom naším provozem zasahovali do přirozeného běhu přírody, co nejméně. Každou novou technologii či koupi nového stroje posuzujeme nejprve optikou trvale udržitelného rozvoje. V loňském roce jsme začali jako jediní v České republice vyrábět bezpodložkové etikety Linerless a jsme také jedním ze speciálních partnerů letošního Sustainability Summitu.

Sdružené balení pro nás představuje další krok na cestě směrem k udržitelnějšímu přístupu a děkujeme za to, že nás v tom podporujete. Zákazníkům, kteří budou chtít zůstat u stávajících balení, jsme samozřejmě připraveni vyhovět.

Dále doporučeno:

PŘÍBĚH JMÉNEM LABEL DESIGN: OD ZÁKLADŮ K VRCHOLŮM

17/04/2023

Vývoj a růst jsou důležitou součástí úspěchu každé firmy. Bez investic do nových projektů, včetně výstavby nových budov, se žádná rozvíjející firma neobejde. A proto jsme se do stavby už

Přečíst celý článek
PŘÍBĚH JMÉNEM LABEL DESIGN: OD ZÁKLADŮ K VRCHOLŮM

Etiketa jako bezpečnostní prvek

10/05/2022

Existuje mnoho způsobů využití etiket. Nejen jako prostředek, který nese souhrn informací, láká zákazníky grafickým zpracováním nebo zajímavou technologií tisku. Jeden ze způsobů, jak etiketu využít je použití etikety jako

Přečíst celý článek
Etiketa jako bezpečnostní prvek