Optimální řešení pro vážené produkty. V současné době čelíme všichni zvýšeným nárokům na hygienické balení výrobků. Stále více potravin – ovoce, zeleniny, masných výrobků, sýrů apod. – se prodává v průhledných obalech a krabičkách. Použitím transparentních termo etiket dosáhnete vyšší vizuální přitažlivosti vašich zabalených výrobků, protože vyšší průhlednost obalu zvyšuje jejich atraktivnost zdůrazněním čerstvosti nabízeného zboží, které před zákazníkem nic neskrývá.

3_small

Etikety jsou vyrobeny z vysoce transparentního, termo citlivého materiálu s černými značkami vespod (pro senzory), s bílou podkladovou barvou pod čárovými kódy (pro jejich bezchybnou čitelnost) a s vhodnými rozměry. Takovéto etikety fungují jako „univerzální etikety“ pro všechny vaše TTR tiskárny, váhy a balící systémy (značek jako Digi, Bizerba, Mettler, Avery, Berkel, aj.)

Naše transparentní termo etikety jsou již úspěšně používány mezinárodními obchodními řetězci a jejich dodavateli. Rádi vám doporučíme nejvhodnější kombinaci etiket a možného vybavení pro jejich aplikaci s optimalizací nákladů a nejlepšího finálního efektu pro spotřebitele.

fruit zezhora_small
sýr verze 1 hires_small

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení ohledně dalších podrobností, možností vyzkoušení a cenové nabídky na optimální etikety pro vaše výrobky.

Dále doporučeno:

Jaké jsme získali ISO certifikáty

02/12/2021

Je pro nás důležité abychom pro vás byly spolehlivým obchodním partnerem. Každý certifikát prokazuje jiné požadavky. Smyslem ISO certifikátu je kromě jiného, zajištění kvalitních služeb a dodržení nastavených standardů. V

Přečíst celý článek
Jaké jsme získali ISO certifikáty

Aplikátory a dotisk dat umíme na klíč

06/02/2023

V Label design vyrábíme hlavně samolepicí etikety, ale umíme toho mnohem více. Dokážeme také navrhnout a vyrobit různé druhy aplikátorů na míru danému provozu. Víme, jak zvládnout dotisk dat na

Přečíst celý článek
Aplikátory a dotisk dat umíme na klíč