Optimální řešení pro vážené produkty. V současné době čelíme všichni zvýšeným nárokům na hygienické balení výrobků. Stále více potravin – ovoce, zeleniny, masných výrobků, sýrů apod. – se prodává v průhledných obalech a krabičkách. Použitím transparentních termo etiket dosáhnete vyšší vizuální přitažlivosti vašich zabalených výrobků, protože vyšší průhlednost obalu zvyšuje jejich atraktivnost zdůrazněním čerstvosti nabízeného zboží, které před zákazníkem nic neskrývá.

3_small

Etikety jsou vyrobeny z vysoce transparentního, termo citlivého materiálu s černými značkami vespod (pro senzory), s bílou podkladovou barvou pod čárovými kódy (pro jejich bezchybnou čitelnost) a s vhodnými rozměry. Takovéto etikety fungují jako „univerzální etikety“ pro všechny vaše TTR tiskárny, váhy a balící systémy (značek jako Digi, Bizerba, Mettler, Avery, Berkel, aj.)

Naše transparentní termo etikety jsou již úspěšně používány mezinárodními obchodními řetězci a jejich dodavateli. Rádi vám doporučíme nejvhodnější kombinaci etiket a možného vybavení pro jejich aplikaci s optimalizací nákladů a nejlepšího finálního efektu pro spotřebitele.

fruit zezhora_small
sýr verze 1 hires_small

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení ohledně dalších podrobností, možností vyzkoušení a cenové nabídky na optimální etikety pro vaše výrobky.

Dále doporučeno:

Správně připravená tisková data

12/08/2021

Chcete-li zvýšit efektivitu a šetřit časem? Zde naleznete článek o tom, jak správně připravit data pro tisk. Čím lépe připravená data dodáte, tím rychlejší bude zpracování korektury pro finální schválení

Přečíst celý článek
Správně připravená tisková data

Novinky na našem klientském portálu 2022

23/05/2022

Nejjednodušší a nejrychlejší cesta k vyřízení vaší objednávky vede přes náš klientský portál. Zde máte o svých objednávkách přehled v kteroukoliv denní dobu a odkudkoliv. Objednání přes klientský portál podstatně

Přečíst celý článek
Novinky na našem klientském portálu 2022
>