Optimální řešení pro vážené produkty. V současné době čelíme všichni zvýšeným nárokům na hygienické balení výrobků. Stále více potravin – ovoce, zeleniny, masných výrobků, sýrů apod. – se prodává v průhledných obalech a krabičkách. Použitím transparentních termo etiket dosáhnete vyšší vizuální přitažlivosti vašich zabalených výrobků, protože vyšší průhlednost obalu zvyšuje jejich atraktivnost zdůrazněním čerstvosti nabízeného zboží, které před zákazníkem nic neskrývá.

3_small

Etikety jsou vyrobeny z vysoce transparentního, termo citlivého materiálu s černými značkami vespod (pro senzory), s bílou podkladovou barvou pod čárovými kódy (pro jejich bezchybnou čitelnost) a s vhodnými rozměry. Takovéto etikety fungují jako „univerzální etikety“ pro všechny vaše TTR tiskárny, váhy a balící systémy (značek jako Digi, Bizerba, Mettler, Avery, Berkel, aj.)

Naše transparentní termo etikety jsou již úspěšně používány mezinárodními obchodními řetězci a jejich dodavateli. Rádi vám doporučíme nejvhodnější kombinaci etiket a možného vybavení pro jejich aplikaci s optimalizací nákladů a nejlepšího finálního efektu pro spotřebitele.

fruit zezhora_small
sýr verze 1 hires_small

Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení ohledně dalších podrobností, možností vyzkoušení a cenové nabídky na optimální etikety pro vaše výrobky.

Dále doporučeno:

Správná velikost písma pro tisk

19/10/2022

Vznik písma byl jedním z nejvýznamnějších událostí v dějinách lidstva. Písmo se stalo prostředkem rozvoje pokročilejších civilizací a umožnilo přenášet cenné zkušenosti a poznatky napříč generacemi. Nejprve přinášelo informace, postupem

Přečíst celý článek
Správná velikost písma pro tisk

Etiketa jako bezpečnostní prvek

10/05/2022

Existuje mnoho způsobů využití etiket. Nejen jako prostředek, který nese souhrn informací, láká zákazníky grafickým zpracováním nebo zajímavou technologií tisku. Jeden ze způsobů, jak etiketu využít je použití etikety jako

Přečíst celý článek
Etiketa jako bezpečnostní prvek