Svět se zrychluje, technologie letí kupředu a nároky zákazníků na úsporu času při objednávání zboží stoupají. Většina z nich se chce vyhnout shánění informací o zakázkách přes email či telefon a upřednostní možnost sledovat stav svých objednávek elektronicky. Této preferenci také odpovídají počty našich zákazníků, kteří mají v našem klientském portálu zákaznický účet a další k nim postupně přibývají. Prostředí portálu je neustále živé a snažíme se ho, co nejvíce přizpůsobit uživatelským potřebám. Rádi si od našich zákazníků vyslechneme, jak jim portál pomáhá a těšíme se na další náměty a připomínky k tomu, jak jej zdokonalit. Zrekapitulujme si tedy některé výhody, které vám objednání etiket přes klientský portál nabízí.

Šetří čas

Do portálu se můžete přihlásit kdykoliv, a tak se k informacím o své zakázce dostanete vždy okamžitě. Máte-li v online katalogu vytvořený svůj produkt, můžete dokonce samostatně zadávat zakázky do výroby. Výhodou tedy je, že nemusíte čekat na to, až vám zakázku zadáme my.

„Elektronický katalog etiket nám umožňuje objednávat etikety, mít aktuální přehled o skladových zásobách i etiketách, které ve výrobě zrovna máme. Obsahuje seznam etiket s náhledy a zjednodušuje korektury etiket nových. Díky tomu najdeme vše na jednom místě. Je to velmi užitečný a moderní nástroj, který používáme v podstatě denně.“

Jiří Trávníček, AGRICOL. s.r.o

Snížení rizika chybovosti

Tím, že se rozhodnete zadávat si objednávky sami, snižujete také riziko chyb vzniklých při předávání informací. Sami zkontrolujete správnost zadaného množství etiket do výroby nebo si schválíte poslední verzi tiskových dat. V katalogu etiket totiž na první pohled vidíte, která verze korektury je přiřazena k vašemu produktu jako tisková. Samostatně si můžete katalog aktualizovat a vyřazovat již nechtěná data. Ke snížení chybovosti vám také dopomůže inspektor dat, který jednoduše zkontroluje grafiku ještě před tiskem, a to bez nutnosti čekání na vyjádření našeho DTP oddělení.

„Již několik let firma Spak Foods. S.r.o. Sušice využívá portál nejen pro objednávání etiket, ale i pro schvalování či zamítnutí korekturních listů – já, a i moje kolegyně pí. Hůrková. Dovoluji si říci, že jsem možná byl mezi jedním z prvních uživatelů tohoto portálu. Musím říct, že od vzniku portálu bylo vylepšeno spoustu věcí, které napomohly k přehlednějšímu a rychlejšímu objednávání etiket, a i k lepší orientaci na tomto portále. Dále bych vyzdvihl i „Novinky na blogu“ - poučné články ohledně aplikace, výroby etiket apod. Jedním z mnoha vylepšení bylo automatické zasílání potvrzení objednávek. Objednávky jsou přehledné.

Jinak bych rád všem, co se na vývoji, zlepšení a pravidelné údržbě rád poděkoval za skvěle odvedenou práci.“


Pavel ZROUN, SPAK Foods s.r.o.

Dostupnost a přehlednost informací

Díky částečnému propojení klientského portálu s naším interním informačním systémem vidíte aktuální stav vašich objednávek a předběžný termín expedice. V sekci nástroje zase kdykoliv zjistíte, které faktury jsou po splatnosti. Na svém objednávkovém listu přehledně uvidíte náhled dat i všechny další potřebné informace. V historii objednávek zpětně dohledáte informace k již hotovým zakázkám, ale také si můžete kdykoliv i zpětně vytisknout třeba dodací nebo objednávkové listy. Zároveň je možné vytvořit účet pro vaše externí grafiky, kteří mohou využít naší funkce inspektora dat ke kontrole zpracovaných grafik.

„Dobrý den, webový portál funguje dobře. Líbí se mi, že mám pod jedním přihlášením více firem. Jako designér oceňuji, že nemusím přepínat mezi účty a mám tak větší přehled. Korektury jsou také fajn, vše je ihned vidět v náhledu a přijde i notifikace do emailu, jak mě, tak klientům. Orientovat se v prostředí portálu je snadné a lehce zapamatovatelné.“

Štěpán Hubay, BONALOKA s.r.o.

V sekci skladové zásoby zjistíte přesné množství etiket, které máte uložené v našem skladu, připravené k expedici. Stejně tak zajímavým nástrojem může být sledování expedice objednávek a pokud je objednávka předána dopravci, můžete sledovat kde se momentálně pohybuje.

„Pozitivní je přehlednost portálu, snadná orientace a vyhledávání. Co se týče webového portálu Label design, v podstatě nemám výhrad. Určitě bych našel několik podnětů, které by mi práci v portálu více zpříjemnily a urychlily.

Radomír Malý, Naturfyt Bio

Dále doporučeno:

Klientský portál

10/08/2021

Staráme se o naše zákazníky, a proto jsme pro ně vytvořili on-line aplikaci na našich webových stránkách které říkáme klientský portál. Registrovat nebo přihlásit se do portálu můžete na našich

Přečíst celý článek
Klientský portál

Booklety, prostor pro více informací na jedné etiketě

25/04/2022

Booklety, to jsou samolepící etikety s vloženým letáčkem nebo brožurou. Vznik tohoto produktu vzešel z potřeby většího prostoru pro zobrazení informací, než umožňovala jednostránková etiketa. Dnes splňuje mimo tohoto požadavku

Přečíst celý článek
Booklety, prostor pro více informací na jedné etiketě