Letošní rok je pro nás v mnoha ohledech velkým milníkem. Je to rok, kdy jsme završili 30 let na trhu samolepicích etiket. Rok, kdy jsme dostavěli a otevřeli novou halu a také rok, kdy nám do našeho strojového parku přibyla nová technologie Linerless. Všechny tyto pro nás důležité události jsme pak propojili do jedné velké oslavy. Akce se konala v našem chrášťanském areálu ve čtvrtek 21. září a hostů přišla rovná stovka. Jsme moc rádi za tu obrovskou podporu od našich zákazníků a děkujeme za ni.

Nejzajímavější částí bohatého programu, který jsme si pro hosty připravili, byla výroba etikety s vlastním námětem. Hosté si tak prošli celý proces výroby od návrhu etikety v grafickém studiu po tisk, stáčení a následnou aplikaci etikety na hotový výrobek – v tomto případě na plechovku s dobrým drinkem. Aplikaci vytištěných etiket prováděli naši borci z oddělení TTR (termotransférové tiskárny) na ručním aplikátoru, a věřte, že se pěkně zapotili😊 Náměty i texty na etiketách byly velmi různorodé, některé nás pobavili a jiné třeba i donutili k zamyšlení.

V úvodní prezentaci měli naši hosté možnost spolu s námi zhlédnout video mapující 30 let Label design, naše začátky, vývoj a trochu také nakoukli do naší kuchyně, do toho, jak tu jako tým společně pracujeme a žijeme.

V dalších blocích zákazníci vyslechli a prohlédli si prezentaci týkající se novinky Linerless a prezentaci připomínající všechny výhody založení účtu na zákaznickém portálu. Od ředitele naší společnosti pana Vladislava Kašpara se pak hosté dozvěděli o úplné novince, kterou v Label design do budoucna chystáme a tou je možnost využití naší vlastní aplikace s rozšířenou realitou právě v souvislosti s etiketami.

V druhé části programu jsme naše hosty přenesli do nádherného prostředí zámku Zbiroh. Zde si užili neoficiální část programu, jehož součástí byl hodokvas s grilováním na nádvoří a interaktivní prohlídka zámku s různými historickými aktivitami. Mezi největší hity patřila střelba z historických kuší, šermířský trenažér, osvobození spoutané princezny a hádanky starého mnicha. Celý program pak vyvrcholil slavnostním ceremoniálem s pasováním vítězů.

Jsme rádi, že jsme se po dlouhé době mohli se všemi potkat, podiskutovat a užít si společný den.

Všechny fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

Dále doporučeno:

Není sandwich jako sendvič

17/06/2022

Pod pojmem sendvič si většina z nás vybaví lehkou svačinku, kdy se mezi plátky chleba vrství oblíbené ingredience. Sandwiche, které kuchtíme v naší výrobě, nemají s jídlem nic společného, vlastně

Přečíst celý článek
Není sandwich jako sendvič

Jaké jsme získali ISO certifikáty

02/12/2021

Je pro nás důležité abychom pro vás byly spolehlivým obchodním partnerem. Každý certifikát prokazuje jiné požadavky. Smyslem ISO certifikátu je kromě jiného, zajištění kvalitních služeb a dodržení nastavených standardů. V

Přečíst celý článek
Jaké jsme získali ISO certifikáty