Milí kolegové, obchodní partneři, fanoušci firmy Label design a milovníci samolepicích etiket,

byl jsem požádán naší marketérkou Andreou, abych napsal pár slov do posledního blogového článku tohoto roku. Protože je Andrea akční, připravila mi rovnou pár bodů, které nesmím opomenout zmínit. Proč o tom ale mluvím. Je fajn být ředitelem firmy, kde máte kolegy, kteří firmou žijí a baví je ji rozvíjet, snažit se být nejlepší a pracovat jako tým.


Takže než se začnu chlubit, musím za letošní rok vyjádřit velký dík celému týmu Label design. Pod tím, co jsme zvládli, jsou podepsání všichni, od dam a pánů z výroby, logistiky, DTP studia, oddělení TTR, obchodu, back office, technologů, oddělení ekonomického, IT, zkrátka každý kolega.

Takže jaký byl rok 2023? Nabitý událostmi a novinkami. Stihli jsme v něm spoustu věcí, které nás zase posunuly dál. Rád bych se s vámi podělil o některé z nich.

Jednou z největších a nejpříjemnější událostí roku bylo slavnostní otevření nově dostavěné haly. Na společné akci se zákazníky jsme oslavili 30 let působení na trhu a představili nové moderní prostory. Ty nám umožní zvýšit kapacitu skladových zásob, rozšířit výrobní kapacitu a zrychlit některé služby pro zákazníky.

Dalším velkým předělem v letošním roce pro nás bylo zavedení nové technologie - Linerless. Do výroby bezpodložkových etiket, které umíme i plnobarevně potisknout, jsme se pustili zatím jako jediní v České republice. Tato technologie nám umožňuje šetřit materiál, energie, prostor a snižovat množství odpadu. A nešetříme jenom my, ale také zákazníci, kteří si od nás Linerless nechávají vyrábět.

Jednou z našich nejzajímavějších novinek tohoto roku jsou etikety s rozšířenou realitou. Tyto etikety umožňují zákazníkům prohlížet si prostřednictvím naší aplikace dodatečné informace, návody, videa nebo animace na svých chytrých telefonech a tabletech.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří s námi v tomto roce spolupracovali. Našim zákazníkům, kteří nám důvěřují a využívají naše produkty a služby, i našim partnerům, kteří nám pomáhají růst a zlepšovat se.

Přejeme vám všem klidné a veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024. Ať je plný zdraví, radosti a úspěchů.

Vladislav Kašpar

Ředitel společnosti

Dále doporučeno:

PŘÍBĚH JMÉNEM LABEL DESIGN: OD ZÁKLADŮ K VRCHOLŮM

17/04/2023

Vývoj a růst jsou důležitou součástí úspěchu každé firmy. Bez investic do nových projektů, včetně výstavby nových budov, se žádná rozvíjející firma neobejde. A proto jsme se do stavby už

Přečíst celý článek
PŘÍBĚH JMÉNEM LABEL DESIGN: OD ZÁKLADŮ K VRCHOLŮM

Příběh jménem Label design

19/01/2023

Naše etikety vás provázejí životem již neuvěřitelných 30 let. Je to 30 let sběru zkušeností a učení nových technologií, 30 let pokusů a omylů, 30 let plnění zákaznických přání a

Přečíst celý článek
Příběh jménem Label design