Naše etikety vás provázejí životem již neuvěřitelných 30 let. Je to 30 let sběru zkušeností a učení nových technologií, 30 let pokusů a omylů, 30 let plnění zákaznických přání a ladění zakázek do nejmenších detailů. Už sama ta léta nám dávají punc odbornosti a vědomí toho, že si dokážeme poradit i se složitým zadáním. Kamkoliv se doma podíváte, všude najdete náš rukopis. S etiketami od nás se denně setkáváte s každým otevřením lednice, při každodenní hygieně, při večerním relaxu u sklenky vína nebo když zvednete kapotu u svého vozu. Za 30 let jsme ušli obrovský kus cesty a nebyli jsme na ní sami. Během těch tří desetiletí nás doprovázeli naši skvělí kolegové, partneři, dodavatelé a zákazníci. Někteří odešli a přišli noví, ale někteří jsou i po těch letech stále s námi.
Úplně všem za to patří velký dík.

A jak jsme začali?

Píše se rok 1992 a v pronajatých prostorách začíná skupina 6 lidí rozjíždět malou tiskárnu. V tomto období ještě netuší, že položili základy velkému podnikání a tiskárna bude mnohem větší a v perfektní kondici za 30 let. Zakázky se začínají hrnout, prostor přestává stačit, a tak následuje stěhování do zbrusu nové budovy, jejíž součástí je i výrobní hala. Naše firma, již známá jako Label design, představuje, jako vůbec první na trhu, špičkovou UV ofsetovou technologii a začíná raketově růst. Zaměstnanců přibývá, investujeme do dalších výrobních zařízení, rozšiřujeme produktové portfolio a navyšujeme kapacitu výroby, následuje stavba další haly. Správnou výrobní praxi zaštiťuje od roku 2002 mezinárodní certifikace ISO 9001 a v rychlém sledu následují certifikace další. V roce 2011 znovu rozšiřujeme nabídku, tentokrát o digitální tisk. Nákup digitálního stroje HP Indiga, coby nejkvalitnějšího stroje pro digitální tisk, startuje novou kapitolu Label design. Všechny původní stroje nahrazujeme těmi modernějšími, které umožňují zrychlení zakázek, snižují množství odpadu, znamenají snadnější obsluhu, a hlavně kvalitněji tisknou.

Opět přistavujeme

V roce 2016 nám do strojového parku přibývá Injektový stroj Domino umožňující výraznější tisk a speciální efekty. Rok 2018 je ve znamení dokončení přestavby celé výrobní haly. Důvodem pro přestavbu je zrychlení logistických procesů a vytvoření lepších podmínek pro jednotlivé technologie. V rámci zvyšování efektivity procesů vyvíjíme vlastní aplikace pro automatizaci jednotlivých procesů. Neustále vylepšujeme prostředí pro naše zaměstnance, kromě sociálního zázemí je k dispozici také jídelna i oddychová místnost.
Velký kus práce máme za sebou i v nastavení komunikace se zákazníky. Zpřehlednili jsme informace na webu a vytvořili klientský portál, kde mají naši zákazníci rychlý přehled o svých objednávkách. Začali jsme vydávat newsletter, který přináší informace o novinkách a o tom, co se u nás v Label design děje a informovat se snažíme i prostřednictvím našich sociálních sítí.
Ale to už jsme v současnosti.

Stále nekončíme

Loni jsme začali se stavbou další výrobní haly a jako první tiskárna v České republice zahajujeme zcela novou éru v tisku samolepicích etiket a tou je LINERLESS – neboli etikety bez podložky. V našem vývoji samozřejmě myslíme i na udržitelnost výroby do budoucna, a to LINERLESS bezesporu je.
A už teď opět přemýšlíme, co a jak vylepšit, abychom se i tento rok posunuli dál…SHOW MUST GO ON…

Dále doporučeno:

Tiskneme technologii Braillova písma

08/03/2022

Braillovo písmo je speciální druh písma, určeného pro nevidomé nebo slabozraké osoby. Písmo, vynalezl kolem roku 1824 francouz Louise Braill a po něm je také pojmenováno. V současnosti nejvyužívanější je

Přečíst celý článek
Tiskneme technologii Braillova písma

Zajímavosti ze světa Sítotisku: Svítící laky

21/02/2022

V polygrafickém průmyslu existuje nezměrné množství různých zajímavých laků. V tomto článku Vám představíme dvě z možností svítících UV laků pro sítotisk. Využít se dají na širokou škálu materiálů, od

Přečíst celý článek
Zajímavosti ze světa Sítotisku: Svítící laky