Staráme se o naše zákazníky, a proto jsme pro ně vytvořili on-line aplikaci na našich webových stránkách které říkáme klientský portál. Registrovat nebo přihlásit se do portálu můžete na našich webových stránkách přes odkaz v menu.  Portál Vám umožní pracovat s Vašimi objednávkami ihned, nezávisle na další osobě třeba i v neděli večer.

Inspektor dat

Pomocí našeho inspektoru dat, máte možnost kdykoliv kontrolovat svá tisková data nebo přes externí přístupy udělit přístup grafikovi v grafickém studiu který pro Vás data připravuje. Inspektor zařadí data do fronty a po kontrole odešle email s reportem. Pokud data projdou inspektorem v pořádku, uloží se data k nám do Label designu. Nemusíte čekat, než se na Vás dostane řada a máte část věnovat se jiným činnostem.

inspektor dat

Zadání nové objednávky

Na portále máte možnost, si sami založit novou objednávku na produkt. Ten poté projde kontrolou našeho DTP studia z hlediska dat, technologie z hlediska tisku a backoffice z hlediska administrativy.

Opakovaná objednávka

Není nic jednoduššího než pomocí pár klinutí vytvořit opakovanou objednávku a nemuset složitě vyplňovat znovu veškeré informace. Vaše již tisknuté zakázky, včetně jejich schválených dat se na portálu uchovávají do katalogu, data můžete samostatně spravovat nebo smazat.

Korektury

Díky propojení portálu s naším DTP studiem okamžitě vidíte zakázky, které čekají na korekturu, jsou schválené nebo zamítnuté včetně historie korektur. Schvalování nebo zamítání korektur, můžete provádět přímo v našem portále.

korektury portál

Protože na portále neustále něco zlepšujeme, aby Vám co nejlépe sloužil, tak na hlavní stránce portálu naleznete nástěnku, na které přidáváme aktuální důležité novinky i informace o plánovaných údržbách.

klientský portál label design

Dále doporučeno:

Správně připravená tisková data

12/08/2021

Chcete-li zvýšit efektivitu a šetřit časem? Zde naleznete článek o tom, jak správně připravit data pro tisk. Čím lépe připravená data dodáte, tím rychlejší bude zpracování korektury pro finální schválení

Přečíst celý článek
Správně připravená tisková data

Jaké jsme získali ISO certifikáty

02/12/2021

Je pro nás důležité abychom pro vás byly spolehlivým obchodním partnerem. Každý certifikát prokazuje jiné požadavky. Smyslem ISO certifikátu je kromě jiného, zajištění kvalitních služeb a dodržení nastavených standardů. V

Přečíst celý článek
Jaké jsme získali ISO certifikáty