Nezobrazuje se Vám korekturní PDF správně a lámete si hlavu kde je chyba? Vypadá to jako by obrázky někdo vystřihnul nebo se barvy nezobrazují tak, jak jste si představovali? Chyba bude pravděpodobně v nastavení Vašeho Adobe Acrobat. Pomůžeme Vám zapnout náhled přetisku v Adobe Acrobat.

Ne každý z nás je zkušeným odborníkem v oblasti výpočetní techniky, a i odborníci se to přece museli někde naučit. Proto jsme pro Vás připravily článek, díky kterému zjistíte, že zapnout správné zobrazení přetisku není nic složitého.

Po otevření dokumentu PDF v horní liště naleznete několik možností. Vyberte možnost Úpravy. Rozbalí se možnosti, ve kterém naleznete možnost Předvolby… (tento proces hledání, lze zkrátit stisknutím kombinace kláves Ctrl+K nebo ⌘+K).

náhled přetisku 1 label design

Otevře se okno plné dalších možností. Zvědavci budou prozkoumávat každou záložku zvlášť, ale my půjdeme rovnou do kategorie Zobrazení stránky. Zde, přibližně v polovině okna naleznete Obsah stránky a informace o stránce. Pod šesti zaškrtávacími políčky, najdete rozbalovací okénko Použít náhled přetisku:. Protože toto kolečko pravděpodobně nebudete chtít absolvovat opakovaně, zaklikněte možnost Vždy. Pak už jen potvrzením tlačítka OK stvrdíte své rozhodnutí a máte vyhráno.

náhled přetisku 2 label design

Chystáte se k nám poslat svá data pro tisk a nejste si jistí, zda máte správně připravená tisková data?

V odkazu naleznete článek, jak mít data připravena pro kvalitní tisk.

Dále doporučeno:

To nejlepší z našeho klientského portálu

21/03/2023

Svět se zrychluje, technologie letí kupředu a nároky zákazníků na úsporu času při objednávání zboží stoupají. Většina z nich se chce vyhnout shánění informací o zakázkách přes email či telefon

Přečíst celý článek
To nejlepší z našeho klientského portálu

Tiskneme technologii Braillova písma

08/03/2022

Braillovo písmo je speciální druh písma, určeného pro nevidomé nebo slabozraké osoby. Písmo, vynalezl kolem roku 1824 francouz Louise Braill a po něm je také pojmenováno. V současnosti nejvyužívanější je

Přečíst celý článek
Tiskneme technologii Braillova písma