Nezobrazuje se Vám korekturní PDF správně a lámete si hlavu kde je chyba? Vypadá to jako by obrázky někdo vystřihnul nebo se barvy nezobrazují tak, jak jste si představovali? Chyba bude pravděpodobně v nastavení Vašeho Adobe Acrobat. Pomůžeme Vám zapnout náhled přetisku v Adobe Acrobat.

Ne každý z nás je zkušeným odborníkem v oblasti výpočetní techniky, a i odborníci se to přece museli někde naučit. Proto jsme pro Vás připravily článek, díky kterému zjistíte, že zapnout správné zobrazení přetisku není nic složitého.

Po otevření dokumentu PDF v horní liště naleznete několik možností. Vyberte možnost Úpravy. Rozbalí se možnosti, ve kterém naleznete možnost Předvolby… (tento proces hledání, lze zkrátit stisknutím kombinace kláves Ctrl+K nebo ⌘+K).

náhled přetisku 1 label design

Otevře se okno plné dalších možností. Zvědavci budou prozkoumávat každou záložku zvlášť, ale my půjdeme rovnou do kategorie Zobrazení stránky. Zde, přibližně v polovině okna naleznete Obsah stránky a informace o stránce. Pod šesti zaškrtávacími políčky, najdete rozbalovací okénko Použít náhled přetisku:. Protože toto kolečko pravděpodobně nebudete chtít absolvovat opakovaně, zaklikněte možnost Vždy. Pak už jen potvrzením tlačítka OK stvrdíte své rozhodnutí a máte vyhráno.

náhled přetisku 2 label design

Chystáte se k nám poslat svá data pro tisk a nejste si jistí, zda máte správně připravená tisková data?

V odkazu naleznete článek, jak mít data připravena pro kvalitní tisk.

Dále doporučeno:

Zajímavosti ze světa Sítotisku: Svítící laky

21/02/2022

V polygrafickém průmyslu existuje nezměrné množství různých zajímavých laků. V tomto článku Vám představíme dvě z možností svítících UV laků pro sítotisk. Využít se dají na širokou škálu materiálů, od

Přečíst celý článek
Zajímavosti ze světa Sítotisku: Svítící laky

Etiketa jako bezpečnostní prvek

10/05/2022

Existuje mnoho způsobů využití etiket. Nejen jako prostředek, který nese souhrn informací, láká zákazníky grafickým zpracováním nebo zajímavou technologií tisku. Jeden ze způsobů, jak etiketu využít je použití etikety jako

Přečíst celý článek
Etiketa jako bezpečnostní prvek